אח - לגבר, גרושין, מזונות, חזקה ומשמורת. עזרה וייעוץ לגבר המתגרש
צור קשר
טלפון:
03-6702230

כתובתנו:
ביאליק 67 א' רמת גן


מזונות אישה - פרטים שוניםמזונות אישה
חיובו של בעל לשאת במזונות אשתו נובע מן ההלכה. אחת החובות שבעל לוקח על עצמו בזמן נישואין (במודע או לא במודע) היא החובה לפרנס את אשתו. במקור הייתה למונח משמעות במובן הצר של המילה...טעויות נפוצותטעויות נפוצות
אשה שנתפסה בוגדת תפסיד את חלקה ברכוש - לא נכון בעליל. אין קשר בין התנהלות האשה במקרה זה לבין הרכוש לו היא זכאית.
זכויות הגבר במשפחה

הסדרי ראיה

המנוח מתייחס לזכותו של הצד אשר לא קיבל את המשמורת על הילדים (בד"כ הגבר), לשמור על קשר עם ילדיו. סדרי הראיה יכולים להקבע על ידי הצדדים ביחד, או בהיעדר הסכמה, על ידי בית המשפט באמצעות המלצות פקידת הסעד.

הסדרי ראיהלעיתים קרובות, ישנן מחלוקות קשות באשר לסדרי הראיה, ואמהות רבות עושות בסדרי הראייה בכלל ובהסדרי הלינה בפרט שימוש ככלי נשק כנגד האב. אולם, גם אם אמם של הילדים תמנע ממך את הגישה אליהם, לחלוטין, או כמעט לחלוטין, סביר מאד להניח כי משמורת הילדים לא תעבור אליך.


כמעט ולא קרה במערכת המשפט בארץ כי משמורת הילדים עברה מהורה אחד למשנהו – גם כאשר צד אחד מנע באופן אקטיבי את פגישת הילדים עם הצד השני ואפילו כאשר "ניהל מערך הסטה" כנגד ההורה השני תוך מניעת ההורה שאינו בעל המשמורת מלפגוש את ילדיו.

הסדרי הראיה המקובלים הם שתי פגישות במהלך השבוע, וכל שבת שניה. את החגים נהוג לחלק בצורה מחזורית, במחזורים של שנתיים, כאשר במהלך כל שנה הילדים מבלים לחלופין כל חג עם אחד ההורים, ובשנה שלאחר מכן, מתחלפים ההורים בחגים.
מזונות אישה, מזונות, גירושין, גרושים, זכויות הגבר במשפחה